Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України.

"Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі російсько-української війни Україна має певний успіх в перехопленні ініціативи військових дій. Оскільки дії Збройних сил України змусили росіян перекидати на Херсонщину та Запоріжжя додаткові сили та засоби. Тому, маю надію, що саме це і планував Генеральний штаб ЗСУ", - сказав Верцнер.

Офіцер описав сценарій, за якого росіяни будуть розгромлені на півдні України. "Росіяни реагують на дії ЗСУ, передислоковуючи додаткові війська на Південь України. Точніше, вони змушені реагувати. Думаю, є велика ймовірність того, що росіяни спробують наступати на херсонському та криворізькому напрямках. Проте такий наступ виглядає дуже чудовим маневром для ЗСУ. Адже на заздалегідь підготовлених оборонних рубежах українським військам буде легше знищити російське угруповання військ на цьому напрямку", - додав він.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...