Наступ ЗСУ може збігтися з виведенням вагнерівців із Бахмута, - Піонтковський

Політолог із Вашингтону Андрій Піонтковський вважає, що вихід вагнерівців із Бахмута створює ідеальну можливість для української армії щодо наступу. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Надзвичайно гостра ситуація створилась у Бахмуті. Пригожин йде з Бахмута, він знову підкреслив, що його частини залишать місто. Ця перезмінка в Бахмуті створює ідеальну можливість для української армії, яка нависла з двох флангів над Бахмутом. Оточити й добити усе, що там залишиться. І неважливо, хто там, вагнерівці, кадирівці чи регулярні війська РФ. Пригожин вже почав тріумфальну ходу містами Сибіру та Далекого Сходу, повторюючи тези: я героїчно звільнив Бахмут, а міноборони РФ знову програли", - зауважив Піонтковський.

За словами політолога, в Росії посиляться чвари та розбрат після нищівного удару, якого завдасть українська армія і який вже оголошений.

"Дата наступу ЗСУ нам невідома, але відома тим, хто цей удар здійснюватиме. Я впевнений, що він припаде по часу із цією паузою, перезмінкою в Бахмуті. Якщо 5 червня вагнерівці підуть з Бахмута, міноборони РФ просто не встигне закріпитись на цих рубежах. Це ідеальна точка для знищення всього російського угруповання та занулення всієї історії так званих успіхів російської армії під час зимового наступу", - наголосив Піонтковський.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...