Наступного року під обстрілами може бути не тільки Україна: Зеленський звернувся до НАТО

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що завдяки сьогоднішньому саміту НАТО почнеться нова історія організації Північноатлантичного договору. Про це він сказав у своєму виступі-зверненні на саміті НАТО у Мадриді, передають Патріоти України.

Зеленський сказав, що цей саміт НАТО стане визначальним і переломним. "Сьогодні справді починається нова історія. Не тільки для східного флангу НАТО, а й для всього Альянсу. Для всієї євроатлантичної спільноти. В часи надзвичайно агресивного Кремля світу потрібен надзвичайно сміливий Альянс. І я впевнений, що результати саме цього саміту і яким буде майбутнє НАТО, покаже за рік наступний саміт. І моє звернення до вас на наступному саміті Альянсу, наступного року – за моєю безпосередньою участю, а не ось так, в режимі онлайн-включення – буде свідченням нашої спільної перемоги", - зазначив президент України.

Разом з тим, за словами Зеленського, наступного року може бути і інша, гірша ситуація, якщо під обстрілами Росії буде не лише Україна, а й кілька інших держав–членів Альянсу, що є цілком можливим.

" І тоді це буде наш спільний провал – України й НАТО. Усі ви прекрасно усвідомлюєте, якими насправді є цілі Росії. Не один рік вона погрожувала розпочати війну, якщо Україна вступить до НАТО. Але Україна не в НАТО, а повномасштабна війна Росії проти нашої держави триває вже 126 днів – після восьми років війни на Донбасі. Тож чому десятиліттями всі вірили, що саме НАТО своїми діями нібито може спровокувати Росію на щось?" - наголосив Зеленський.

Український президент наголосив, що цілі Росії відомі і очевидні. "Російське керівництво бачить світ по-іншому. Не так, як ви. Вони дивляться, наприклад, на Литву не як на члена вашого Альянсу, а як на республіку Радянського Союзу. Для нас вона незалежна держава і вже давно колишня республіка СРСР. Для нас це минуле, а вони розглядають її як можливе майбутнє, вони знову хочуть її поневолити. Вони так дивляться. І так само – на кожну державу, яка є сусідкою Росії. На кожну державу, яка була колись у сфері впливу Москви", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що тільки зараз Альянс планує визначити Росію своєю головною загрозою, а для Росії НАТО ворог уже дуже давно. "І на цьому побудована ідеологія Росії, це відбивається на сто відсотків у її пропаганді, це її завдання – зламати вас, тиснути на вас. І дивує, що триває робота пропагандистів, російського телебачення у деяких ваших державах! Це не про свободу слова. Це конкретна підготовка війни проти вас, причому всередині ваших держав", - заявив Зеленський.

"Знову бавовна": Гайдай повідомив про вибухи в окупованому Лисичанську

вівторок, 16 серпень 2022, 18:30

В тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області сьогодні, 16 серпня, пролунав вибух. Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в Facebook, передають Патріоти України. "Навіть не знаю, як анонсувати новину….Луганщина нищить окупантів.....

Тікають від вибухів: На вокзалі окупованого Сімферополя росіяни утворили великі черги (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 18:22

а залізничному вокзалі Сімферополя утворилися великі черги людей, які хочуть покинути Крим після серії вибухів. Відео з'явилося у Telegram-каналі СтратКому Збройних сил України, передають Патріоти України. Зауважимо, що окупаційна адміністрація Криму с...