Насувається важкий місяць битви за Донбас: У МВС назвали терміни, скільки може тривати війна

Війна в Україні переходить у затяжну фазу, попереду нас чекає дуже важкий місяць битви за Донбас. Бойові дії у нашій державі можуть затягнутися на місяці. Про це заявив радник голови МВС України Вадим Денисенко в ефірі національного телемарафону у вівторок, 24 травня, передають Патріоти України.

"Насправді ми маємо розуміти, що, попри всі наші здобутки перших трьох місяців, наразі попереду, можливо, одна з найскладніших фаз цієї війни. Попереду справді дуже тяжкий місяць цієї битви за Донбас", – наголосив Денисенко, За його словами, війна зараз переходить у затяжну фазу. Російські загарбники уже роблять якісь висновки зі своїх минулих невдач на фронті і намагаються воювати "розумніше".

Плани окупантів на Донбасі

Російські загарбники нині намагаються більше сил кинути на те, щоб оточити війська України в Луганській області й спробувати просуватися в Донецькій області. Проте українські військові поки зупиняють такі спроби.

Він зазначив, що варто бути готовими до того, що бойові дії можуть тривати упродовж місяців. "Тобто, це не буде тиждень-два, на жаль, мова має йти про місяці", – зазначив Денисенко. У той же час активна фаза не триватиме довго.