"Насильство щодо державного діяча": У Авакова хочуть посадити автора роликів проти Зеленського на 5 років

Старший слідчий з особливо важливих справ Головного управління Національної поліції зібрав всю необхідну інформацію щодо звинувачень і можливого автора відео.

Національна поліція відкрила кримінальне провадження і зібрала всю необхідну інформацію для звинувачень за фактом розміщення відеоролика, на якому Володимира Зеленського нібито збиває вантажівка. Про це команда Зеленського повідомила на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Кримінальне провадження відкрито за статтею «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча». У повідомленні йдеться, що на сьогоднішній день старший слідчий з особливо важливих справ Головного управління Національної поліції зібрав всю необхідну інформацію щодо звинувачень і можливого автора відео.
Тепер творцеві відеоролика загрожує обмеження або позбавлення волі на 5 років. У команді президента зазначили, що винні будуть покарані вже найближчим часом. Як відомо, відеоролик був оприлюднений на Telegram-каналі, пов'язаному з п'ятим президентом України Петром Порошенко.

Через заяви Медведчука в ефірі: Телеканалу "112 Україна" призначено позапланову перевірку

четвер, 2 липень 2020, 19:45

Кум Путіна оцінював ініціативи російського президента в міжнародній політиці і висловлював оптимізм щодо їх реалізації. 2 липня Національна рада вирішила призначити позапланову перевірку телеканалу "112 Україна" – мовника перевірять в контексті поширен...

"Вставання з колін" триває: Путін заявив, що РФ ще не сформувалася після розвалу СРСР

четвер, 2 липень 2020, 19:27

За словами російського президента, за історичними мірками з моменту розвалу СРСР пройшло зовсім небагато часу. Президент РФ Володимир Путін вважає, що після розпаду Радянського Союзу його держава досі перебуває у стадії формування. Про це він заявив пі...