Натяк для Путіна? В Естонії розпочалися наймасштабніші військові навчання в Європі за останні 25 років (відео)

В Естонії почалася активна фаза навчань "Швидка відповідь" (Swift Response) за участі військ США, передають Патріоти України.

Маневри відбуваються у районах Центрального полігону Сил оборони Естонії і аеродрому Нурмсі. Увечері 5 травня пройшли стрільби 41-ї бригади польової артилерії армії США – п’ять установок залпового вогню випустили понад десять ракет. Ці артилерійські системи призначені для ураження особливо важливих цілей, які перебувають на великій відстані.

7 травня, ближче до півночі, в умовах, максимально наближених до бойових, 82-га повітряно-десантна дивізія США зробить висадку на аеродромі Нурмсі. В операції візьмуть участь сотні парашутистів, з літаків скинуть спорядження і важку техніку. Ядро десантного підрозділу перекинуть в Естонію з Північної Кароліни, США.

У другій половині дня і ввечері 8 травня підрозділи армії США відпрацюють перекидання десанту на вертольотах з аеродрому Нурмсі на Центральний полігон Сил оборони.

У маневрах візьме участь перша піхотна бригада і підпорядкована їй бойова група НАТО, Сили спеціальних операцій, естонські дружини Кайтселійту. На початковому етапі маневрів вони відіграватимуть роль противника, а на заключній спільно з союзниками відпрацюють ведення оборонних дій.

Зараз на естонській авіабазі Емарі розмістили рекордну кількість літальних апаратів: військово-транспортні літаки, повітряні паливозаправники, ударні та транспортні вертольоти.

Маневри Swift Response проводяться в рамках серії навчань Defender Europe – це найбільші маневри армії США за останні 25 років.

Географія навчань охоплює 16 європейських країн, в них бере участь 28 000 військових. Крім Естонії, навчальні десантування також відбудуться в Болгарії і Румунії. Навчання Swift Response націлені на відпрацювання оборони Естонії в умовах потенційної кризової ситуації.

Нардеп Княжицький розповів, як "перелякана брехуха Мар'яна" на засіданні ТСК по "вагнерівцях" перервала виступ екскерівника розвідки Бурби

понеділок, 20 вересень 2021, 20:30

Як раніше повідомляли ПУ, засідання парламентської комісії, котра досліджує "Вагнергейт" було скандально перерване. Своїми спостереженнями поділились нардеп Костенко та журналіст Бутусов, котрі були присутрні на тому дійстві. Більше подробиць наводить ...

"Володя хоче вибити Петра у першому турі, щоб він перестав кричати про головного опозиціонера. Якщо так, то другий тур – з Бойком": Як Зеленський готується до переобрання

понеділок, 20 вересень 2021, 20:29

"Володимир Зеленський виглядав заклопотаним і незадоволеним. У супроводі тілоохоронців він йшов кулуарами форуму YES Brainstorming, після традиційної фотографії всіх учасників заходу. Особливого бажання спілкуватися з медіа президент не проявляв. Після...