
Сухопутні війська Міністерства оборони США розгорнули в Німеччині 16 пускових установок залпового вогню М270А1, відомих як "сталевий дощ". Про це повідомлять Патріоти України із посиланням на газету американського відомства Stars and Stripes.
Повідомляється, що установки, а також кілька колісних і гусеничних машин обслуговування надійшли на озброєння 41-ї артилерійської бригади, що дислокується в районі німецького міста Графенвера. Зазначимо, що вона є єдиною американською ракетно-артилерійською бригадою в Європі і складається з двох батальйонів з установками М270А1 і одного батальйону підтримки.
У Міноборони США розміщення нових установок назвали «демонстрацією нашої незмінної відданості НАТО і колективної рішучості підтримувати європейську безпеку». Інформація про загальну кількість систем, які планується поставити в Німеччину, відсутня.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...