Натякнув, що їх чекає? Медведєв зачитав чиновникам оборонпрому телеграму Сталіна

Опальний заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв зачитав директорам оборонних підприємств телеграму диктатора Йосипа Сталіна. Фрагмент скандального виступу сам Медведєв опублікував у Телеграм-каналі, зазначивши, що цей лист він озвучив на засіданні робочої групи Військово-промислової комісії, передають Патріоти України.

"Прошу вас чесно і вчасно виконувати замовлення з постачання корпусів на танки… Якщо ви опинитеся порушниками свого обов'язку перед Батьківщиною, почну вас громити як злочинців, які нехтують честю та інтересами своєї Батьківщини. Не можна терпіти, щоб наші війська страждали на фронті від нестачі танків, а ви в далекому тилу прохолоджувалися і ледарювали", - процитував Медведєв Сталіна.

За словами Медведєва, він хотів донести до учасників засідання, як оцінювали роботу заводів у "подібній ситуації під час Великої Вітчизняної війни".

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...

РФ відповідальна за руйнування Каховської ГЕС – Білий дім

четвер, 8 червень 2023, 6:24

Руйнування Каховської ГЕС було б неможливим, якби російська армія не вторглась в Україну, а тому саме РФ відповідальна за те, що сталося. Таку позицію офіційного Вашингтона наразі озвучила на брифінгу речниця Білого дому Карін Жан-П’єр. Вона уточнила, ...