
Війська НАТО дійсно можуть увійти в Україну. Альянс може ввести своїх військових, якщо РФ влаштує "ядерний апокаліпсис" і вдарить по Запорізькій атомній електростанції. Про це в ефірі УНІАН для проекту FreeДОМ розповів російський правозахисник Марк Фейгін, передають Патріоти України.
Росія постійно намагається залякати світ "ядерним шантажем" - погрозами ударів по ЗАЕС. На думку Фейгіна, Уряд РФ постійно дає привід вважати себе божевільними. Саме тому є ймовірність, що Кремль перейде від "ядерного шантажу" до дій. Якщо це трапиться, то Захід теж перейде до рішучих дій.
"Захід не терпітиме, що над ним, над усією Європою, пронесеться ядерна хмара і взагалі всі ті наслідки, які Заходу добре відомі після Чорнобиля", - зазначив Фейгін. Якщо РФ дійсно влаштує "ядерний апокаліпсис", то інші країни будуть вирішувати цю катастрофу разом з Україною. І тоді НАТО введе війська, резюмував Фейгін.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...