НАТО не збирається чекати, доки Росія відновить армію, - посол США

НАТО не збирається чекати, доки Росія відновить свої збройні сили після поразки в Україні. Організація забезпечить своїх членів та союзників усім, що необхідно їм для оборони. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву посла США у НАТО Джуліани Сміт.

За словами посла, навіть якщо відновлення збройних сил Росії після закінчення її війни проти України займе кілька років, НАТО потрібно виходити з того, що Кремль буде здатний на нову агресію, сказала посол США. "Важливо, що НАТО не чекатиме. НАТО дуже зосереджено на ваших (Латвії з інших країн Балтії, - ред.) потребах безпеки прямо зараз", - сказала Сміт.

За її словами, вже є добрі новини в галузі оборонної промисловості - у США вдалося суттєво збільшити виробництво зброї та боєприпасів, наприклад, практично подвоїти випуск снарядів калібру 155 мм.

Вона також додала, що європейським країнам також вдалося збільшити виробництво. Вона зазначила, що у багатьох країнах Європи оборонні підприємства перейшли на цілодобову роботу і застосовують "дуже творчі та новаторські підходи", щоб і "поповнити запаси армій НАТО, що скоротилися, і забезпечити Україні все, що їй необхідно".

Не*** шастать: Латвія планує відмовитися від російської мови як другої іноземної у школах

понеділок, 22 квітень 2024, 8:22

У Латвії готуються ухвалити рішення про поступовий відхід від російської мови як другої іноземної в освітніх закладах. Про це пише Delfi, передають Патріоти України. Зазначається, що наразі російську мову викладають як другу іноземну майже в половині л...

Посол Данії уточнив, коли Україна отримає F-16, обіцяні королівським урядом

понеділок, 22 квітень 2024, 8:05

Україна точно отримає від Данії винищувачі F-16 уже влітку цього року. Про це заявив посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен в інтерв'ю Ми - Україна.