НАТО вітає результати "нормандського саміту" і закликає Москву вивести війська з Донбасу

НАТО вітає результати «нормандського саміту» у Парижі та сподівається на повне виконання Мінських домовленостей всіма сторонами, а також закликає Росію вивести свої війська. Про це йдеться у заяві офіційної особи НАТО, зазначають Патріоти України.

«Ми вітаємо нещодавній розвиток під час нормандського «саміту чотирьох». Це включає поновлення зобов’язань щодо повного припинення вогню, розвитку та імплементації плану розмінування, погодження додаткових районів розведення сил та заснування нових пунктів перетину вздовж контактної лінії, а також звільнення та обмін ув’язненими під час конфлікту до кінця року. Ці кроки приносять конкретну користь народу України та можуть зробити внесок у повну імплементацію Мінських домовленостей усіма сторонами», - заявив представник НАТО.

Він назвав результат «нормандської зустрічі» ключем для досягнення тривалого та мирного вирішення конфлікту.

«НАТО буде продовжувати підтримувати зусилля у «нормандському форматі», у форматі Тристоронньої контактної групи та в рамках ОБСЄ», - пише видання.

«Ми повторюємо наш заклик до Росії вивести свої війська, озброєння та припинити допомогу бойовикам на Сході України. Союзники по НАТО рішуче підтримують суверенітет та територіальну цілісність України, а також її право самостійно вирішувати власне майбутнє», - йдеться у заяві офіційного представника НАТО.


Джерело: Укрінформ

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою