НАТО збільшило свій кордон з Росією на 1287 кілометрів: Байден про "натовізацію" Фінляндії

НАТО збільшило кордон з Росією на 800 миль (1287 км - ред.) Про це 30 червня сказав Джо Байден на заключній пресконференції саміту НАТО в Мадриді, повідомляє спеціальний кореспондент ТСН.ua в Мадриді, передають Патріоти України.

"Ми запропонували нашій команді (в уряді США - ред.) напрацювати в деталях обмеження ціни на російську нафту, щоб знизити тиск Путіна, і щоб при цьому це не відобразилося на американцях. Ми будемо шукати, як використати введені мита на російські товари, щоб допомогти Україні відбудуватися.

Щоб подолати продовольчу кризу, спровоковану російською війною, США виділили понад $4,5 млрд. Путін думав, що він може зламати Трансатлантичний альянс. Він намагався послабити нас. Але ми зробили саме те, чого він не хотів. А він хотів "фінляндизації" НАТО. А отримав "натовізацію" Фінляндії. Подумайте про це. Тепер у НАТО ще й Швеція. Ці обидві країни мають дуже серйозні військові можливості. Ми збільшили кордон НАТО на 800 миль вздовж російсько-фінського кордону", - сказав Байден.

Показовими "судами" над полоненими в Маріуполі 24 серпня Росія переслідує дві мети, - ISW

субота, 20 серпень 2022, 8:28

Росія переслідує дві мети, готуючись до показового "судилища" над українськими військовополоненими у Маріуполі на День Незалежності 24 серпня. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Напередодні...

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...