Нацгвардійці під Сватовим знищили скупчення окупантів - уцілілим довелося тікати

Бійці Національної гвардії України знешкодили під Сватовим на Луганщині батарею САУ "Мста-С" та два польові пункти управління окупантів. Уцілілим загарбникам довелося тікати углиб своєї оборони. Про це повідомив представник Головного управління Нацгвардії полковник Микола Уршалович на брифінгу., передають Патріоти України.

Зокрема, він зазначив, що незважаючи на потужний вогневий вплив ворога нацгвардійці професійно виконують визначені командуванням бойові завдання. За словами Уршаловича, угруповання противника виявили під час повітряної розвідки в лісі на околиці одного з населених пунктів у районі Сватово. Зокрема, там розміщувалася батарея САУ 2С19 "Мста-С".

Крім того, у результаті збору аналізу даних радіоелектронної розвідки та супутникового спостереження цього ж району було виявлено два польові пункти управління окупантів. "Після вогневого ураження виявлених цілей підтверджено, що противник, зазнавши суттєвих втрат у живій силі та техніці, відступив у глибину своєї оборони", – розповів Уршалович.

Є важливий елемент: Українка чесно розповіла про життя у непопулярній серед біженців країні ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:23

Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...