
Військовослужбовці Національної гвардії України продовжують працювати на відбитих у російських загарбників позиціях. Зокрема, вони проводили зачистку селищі Білогорівка Луганської області. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України у Facebook, передають Патріоти України.
Кадри з місця показало Західне територіальне управління Національної гвардії України. Група розвідників 8-го полку під час зачистки у Білогорівці виявила знищену техніку "другої армії світу" – деякі машини ще продовжували горіти. Крім того, тікаючи від українських воїнів, окупанти кинули тіла своїх загиблих товаришів по службі.
Військові повідомили, що з тих позицій, які тепер контролює Україна, росіяни раніше вели вогонь із мінометів, танків, бойових машин, а також зі ствольної та реактивної артилерії.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....