
Воїни Національної гвардії України, які обороняють Донецьку область, знищили майже весь взвод окупантів, БМП противника та вивели з ладу ще сім одиниць бойової техніки. Точні удари зняв український безпілотник, передають Патріоти України.
Відповідним відео поділилася пресслужба Нацгвардії у Facebook та інших соцмережах. "Неймовірна точність", – прокоментувало вказану операцію керівництво українських захисників.
"Загарбники, які невпинно намагаються взяти під контроль українські землі, цього разу були змушені ховатися в кущах, але це їм не допомогло", – зазначила пресслужба.Мінометники Нацгвардії "знайшли" близько 20 російських солдатів, а також вісім одиниць бойової техніки ЗС РФ. Це чотири БТР-82, дві МТЛБ, один Т-72 (виведені з ладу), а також БМП-2 (знищена).
"Спільними зусиллями ми виженемо ворога з нашої землі, а ті, хто цього не розуміє, стануть добривом для українського чорнозему", – підсумували у відомстві.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...