
Воїни Національної гвардії України, які обороняють Донецьку область, знищили майже весь взвод окупантів, БМП противника та вивели з ладу ще сім одиниць бойової техніки. Точні удари зняв український безпілотник, передають Патріоти України.
Відповідним відео поділилася пресслужба Нацгвардії у Facebook та інших соцмережах. "Неймовірна точність", – прокоментувало вказану операцію керівництво українських захисників.
"Загарбники, які невпинно намагаються взяти під контроль українські землі, цього разу були змушені ховатися в кущах, але це їм не допомогло", – зазначила пресслужба.Мінометники Нацгвардії "знайшли" близько 20 російських солдатів, а також вісім одиниць бойової техніки ЗС РФ. Це чотири БТР-82, дві МТЛБ, один Т-72 (виведені з ладу), а також БМП-2 (знищена).
"Спільними зусиллями ми виженемо ворога з нашої землі, а ті, хто цього не розуміє, стануть добривом для українського чорнозему", – підсумували у відомстві.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...