Націоналізація Roshen: "Полум'яний соціаліст" Ілля Ківа знайшов провідну тему для виборчого штурму Верховної Ради

В минулому році чистий прибуток ПАТ «Київська кондитерська фабрика Roshen» зріс в 4 рази в порівнянні з 2017 роком. До 11,1 мільйона гривень.

Лідер Соціалістичної партії України Ілля Ківа звернувся в суд про визнання незаконною приватизації Кондитерської фабрики ім. Карла Маркса – Київської фабрики корпорації Roshen президентом Петром Порошенком. Про це депутат заявив в ефірі телеканалу NewsOne, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу СПУ.

“Як глава Соцпартії, розуміючи відгуки однопартійців і народу України, подаю позов до суду про незаконну приватизацію кондитерської фабрики, в моєму розумінні вкраденої в українського народу”, – сказав Ківа.

У 1996 році Кондитерська фабрика ім. Карла Маркса увійшла до корпорації Roshen, яка належить Петру Порошенку. Roshen – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...