Нацполіція доповнить підозру Гіркіну на підставі інтерв'ю "туриста Путіна" Гордону

У правознавців є великі сумніви щодо правомочності такого роду свідчень, перш за все у міжнародних інституціях. Однак влада схоже вирішила розіграти "каарту Гордона" до кінця, якого ступеня успішності вона не була б

Національна поліція України доповнить підозру колишньому ватажкові російських бойовиків на Донбасі Ігорю Гіркіну на підставі даних, які він озвучив в інтерв'ю Дмитру Гордону. Gро це в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" заявив заступник голови МВС України Антон Геращенко, зазначають Патріоти України.

"Для мене було важливо почути - і тепер це є доказовою базою, - що покидьок і терорист Гіркін назвав себе безпосередньо причетним до організації вбивств трьох громадян України. Тому Національна поліція за погодженням з міністром внутрішніх справ доповнюватиме підозру Гіркіну у вбивстві українських громадян", - сказав він.

На думку Геращенка, інтерв'ю також було важливим, оскільки нагадало "багатьом громадянам України, які за шість років вже майже забули, що таке війна, що таке напад Росії, що таке окупація Слов'янська, що таке тортури, розпороті животи українських патріотів".

В інтерв'ю Гордону, яке було опубліковано 18 травня, Гіркін зізнався в причетності до вбивства депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, а також Юрія Дяковського та Юрія Поправки.


Хіти тижня. Бити росіян по-мазепинськи: На Донбасі 54-та бригада "ювелірно" знищила позиції російських окупантів, - військкор (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 4:00

54 механізована бригада ЗСУ імені гетьмана Івана Мазепи «ювелірно» знищила позиції бойовиків. Про це написав на своєму каналі у Телеграм журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України. Часові та географічні уточнення, коли і де це сталось як і...

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...