У Київській області станом на 25 березня виявлено 1 тис. 374 тіла вбитих під час окупації цивільних осіб. Як відомо, правоохоронці регулярно знаходять нові поховання на деокупованих територіях зі звірськими вбивствами українців. Про це начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов повідомив у ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"На сьогоднішній день ми маємо 1 тис. 374 тіла загиблих цивільних українців, більшість з яких було вбито саме російською армією, саме зі стрілецької зброї. 1 тис. 174 тіла ідентифіковані, залишок у нас 200 тіл. По всіх тілах ми провели відповідні генетично-молекулярні експертизи, вилучені ДНК, внесені у базу даних", - зазначив він.
Нєбитов закликав громадян, у тому числі тих, хто перебуває за кордоном, обов'язково повідомити інформацію про людей, які були самотніми, у яких не було близьких родичів. Також він зазначив, що 283 жителі Київської області після окупації досі залишаються зниклими безвісти.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...