
Ворог буде намагатися взяти агломерацію і виходити до Дніпропетровська. Про це повідомив головний сержант роти ударних БПЛА Єгор Фірсов у етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Взагалі, на досвіді того, що відбувалось в Авдіївці і в Бахмуті, всі ці натиски ворога хвилеподібні. Тобто була хвиля, зараз вона трохи стихла. Це не означає, що ситуація нормальна, вона складна, але контрольована. Розслаблятись не можна, ворог найближчим часом, можливо через тиждень чи два, знову буде пробивати собі шлях саме на місто Покровськ. Можливо, вони будуть обходити цю агломерацію з боків, як це робили у Бахмуті і в Авдіївці, і брати в так звані клешні. Це навіть 99%. Але те, що ворог буде намагатися взяти цю агломерацію і виходити на шлях до Дніпропетровська, це 100%", - заявив він.
Зараз ворог намагається йти вниз, в бік Курахова та Селидового, зауважив Фірсов. "Вони бояться йти напряму, щоб не перебувати в такому положенні, коли їхні позиції будуть обстрілюватись з усіх боків. Окупанти збираються розширятись, як пише військова радянська книга, і намагатись пробити собі шлях, відкрити напрямок до Курахового", - додав він.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...