"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України.

"Сьогодні щось говорили, наші прізвища навіщось збирали. Ми колись йшли сюди заступати, де я зараз, пацани по рації говорили, що збирали списки і, по ходу, тільки ракетників. І в мене пряма така надія, може нас на*уй зберуть і вивезуть звідси. А може, просто підбивають списки хто де перебуває. У мене командування кінчене і нашої дивізії – взагалі по*уй, де ми", - каже він.

Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати назву населеного пункту, де він зараз перебуває, щоб вона знала, де його шукати. "Ти, якщо що, запам'ятай, поряд зі мною, ми майже в ній перебуваємо, село Шипілова (Шипилівка, Луганська область – ред)".

Дівчина після цих слів каже, що їх прослуховують і потім можуть стріляти по їхнім позиціям. "Просто запам'ятай де, якщо що, мене шукати. І командуванню моєму передай, хай хоч знають, де я є, нах*й", - просить окупант.


"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...