"На*уя ви питання ставите такі тупі?": Філатов обматюкав депутата на сесії міськради

Депутат запитав, чому на сайті Дніпровської міськради не публікується інформація про оренду або продаж комунального майна.

Борис Філатов. Фото: liga.net.

У середу, 25 вересня, мер Дніпра Борис Філатов нецензурно висловився на адресу депутата Олександра Купрієнко прямо під час сесії міськради. Відповідне відео було опубліковане на YouTube-каналі “Відкритий“, передають Патріоти України.

Купрієнко поставив питання про те, чому на сайті Дніпровської міськради не публікується інформація про оренду або продаж комунального майна.

“На*уя ви питання ставите такі тупі?” – відповів йому Філатов, в свою чергу запитавши, чи знає депутат про систему “Prozorro”.

Мер Дніпра також підкреслив, що система за своїми даними ставить територіальну громаду міста чи не на четверте місце в країні.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...