"На*уя ви питання ставите такі тупі?": Філатов обматюкав депутата на сесії міськради

Депутат запитав, чому на сайті Дніпровської міськради не публікується інформація про оренду або продаж комунального майна.

Борис Філатов. Фото: liga.net.

У середу, 25 вересня, мер Дніпра Борис Філатов нецензурно висловився на адресу депутата Олександра Купрієнко прямо під час сесії міськради. Відповідне відео було опубліковане на YouTube-каналі “Відкритий“, передають Патріоти України.

Купрієнко поставив питання про те, чому на сайті Дніпровської міськради не публікується інформація про оренду або продаж комунального майна.

“На*уя ви питання ставите такі тупі?” – відповів йому Філатов, в свою чергу запитавши, чи знає депутат про систему “Prozorro”.

Мер Дніпра також підкреслив, що система за своїми даними ставить територіальну громаду міста чи не на четверте місце в країні.

Хіти тижня. Через "неспокійне суспільство": У Зеленського розповіли, чому президент переїхав на державну дачу

неділя, 9 серпень 2020, 14:00

Медійний кризис-менеджер президента пояснив, що будинок, у якому раніше жив український лідер, не підходив із міркувань безпеки. Президент України Володимир Зеленський продав свій будинок і переселився в державну дачу в Конча-Заспі, оскільки попереднє ...

Проаналізувавши усю надану інформацію: ЦВК скасувала місцеві вибори на Донбасі

неділя, 9 серпень 2020, 12:47

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Центральна виборча комісія на своєму засіданні в суботу дійшла висновку щодо неможливості проведення виборів депут...