"Наука продажна, а у Раді п*дарасів більше, ніж це потрібно було б у найбільш брудному місці": Кива відзначився новою скандальною заявою (відео)

Скандальний нардеп від прокремлівської партії ОПЗЖ Ілля Кива назвав українську науку продажною, Про це він сказав, коментуючи захист своєї кандидатської дисертації з держуправління, яка викликала широкий громадський резонанс, передають Патріоти України.

Зокрема, Львівська облрада висловилася проти присудження Киві наукового ступеня, назвавши це «знущання над українською освітою».

«Гнила бюрократична система, через яку потрібно пройти молодим вченим, тільки створює для них перешкоди в отриманні наукових ступенів і розвитку української науки, але у той же час допомагає особам, які отримують наукові ступені в особистих цілях і жодним чином не пов’язані з наукою», — йдеться у проекті звернення до Кабміну, Верховної Ради і президента.

Самого ж Киву таке скептичне ставлення до його дисертації, схоже, анітрохи не збентежить. «Сьогодні це таке життя. І це не означає, що ви погані або я поганий. Це такі реалії. І, звичайно ж, і наука продажна, і, звичайно ж, і у Верховній Раді, я вам хочу сказати, п*дарасів більше, ніж це потрібно було б у самому брудному місці», — заявив він журналістам.

Захист нардепом кандидатської дисертації за темою Механізми державного управління відбувся 26 квітня. Члени вченої ради підтримали його наукову роботу одностайно.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...