"Навальний став токсичним для будь-якого російського політика": Експерт оцінив ймовірність операції "наступник" у Кремлі

На думку Дмитра Орєшкіна, зараз не варто сприймати Олексія Навального, як проект Кремля.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний, який знаходиться в СІЗО, є популістом і взаємодіє з владою РФ. Про це розповів в інтерв'ю російський політолог Дмитро Орєшкін, передають Патріоти України.

За його словами, потрібно розуміти, що Навальний політик, а для цього необхідно враховувати деякі політико-кліматичні умови Росії. Він вступає в альянси з тими, хто йому здається попутником. Це стосується і, наприклад, глави Роскосмосу Дмитра Рогозіна, з яким нібито пов'язаний Навальний.

"Якась частина влади його використовує, він використовує іншу частину влади. Звичайно, у нього є контакти з деякими представниками деяких "веж" Кремля. Тепер, коли після спроби отруєння він вчепився безпосередньо у Володимира Путіна, він став зрозумілим опозиціонером. Він став токсичним для будь-якого російського політика", - зазначив Орєшкін.

На його думку, зараз не варто сприймати Навального, як проект Кремля. Але він, якщо стане президентом, буде схожий на Путіна - жорсткий, цілеспрямований, відчайдушний, сміливий. Орєшкін зазначив, що в Росії бінарна політична система: або чорне, або біле.

"Навальний зумів цю бінарну матрицю так використовувати, що став вже єдиною альтернативою Путіну. І оскільки в Путіні будуть розчаровуватися, Навальний буде набирати бали. При цьому, я зовсім не впевнений, що він на місці Путіна вів би себе значно краще", - підсумував політолог.

Джерело: Апостроф

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...

Генерал ​Наєв розповів, скільки живої сили та військової техніки перекинула Росія в окупований Крим

четвер, 25 лютий 2021, 23:40

Ситуація на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається стабільною, водночас Росія в 2021 році продовжує перекидати з материкової частини до Криму озброєння та військову техніку. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант ...