"Наважтеся мріяти!": Борис Джонсон здивував новорічними передбаченням (відео)

Британський політик Борис Джонсон, який недавно займав посаду очільника уряду і через прихильність до України отримав прізвисько “Джонсонюк”, оприлюднив свої новорічні передбачення. Відео з прогнозами на новий рік увечері 31 грудня він опублікував у Twitter, передають Патріоти України.

“Ось мої новорічні передбачення! Інфляція продовжуватиме знижуватися. Китай оговтається від омікрон. Путін програє в Україні”, - заявив Борис Джонсон.

Загалом, за його словами, 2023 рік буде значно кращим, ніж 2022. “Наважтеся мріяти. Щасливого Нового року!” - закликав колишній британський прем’єр-міністр.

Відмовились від знаменитих "мангалів": Росія почала тотально бронювати новітні танки Т-90М "Прорыв" динамічним захистом "Контакт"

понеділок, 4 грудень 2023, 2:35

Т-90М перетворили на справжній "бутерброд" з шарів динамічного захисту, включно зі встановленням "Контакту" навіть на люки. Під час виробництва танку Т-90М "Прорыв" у РФ почали штатно встановлювати додатковий динамічний захист за новою вкрай щільною с...

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...