"Навчали тиждень": Полонений російський матрос розповів, як швидко став танкістом, і назвав себе "довб***бом" (відео)

Сили оборони України в Харківській області захопили в полон танкіста ЗС РФ, який виявився старшим матросом. Хлопець сказав, що курс його перенавчання тривав лише тиждень, передають Патріоти України.

Допит окупанта було знято на відео. Відповідними кадрами в понеділок, 12 вересня, поділився Telegram-канал "Третя сила". Російський військовослужбовець сказав, що разом із товаришами по службі їхав кудись "в ліву сторону під Ізюмом".

"Відступали чи наступали?" – спитав український воїн. "Без поняття. Перегрупувалися", – відповів загарбник. Він повідомив, що є татарином і сам із Казані. На запитання, чому він вторгся в Україну, окупант відповів: "Довбо***". Він додав, що його "відправили".

Старший матрос із Балтійського флоту зазначив, що він "у танку не сидів, це його перевели, тиждень вчили й відправили". Обережно, нецензурна лексика, 18+!

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...

"Ліквідували близько трьох рот росіян": У ЗСУ розповіли про успіхи на Таврійському напрямку

четвер, 8 червень 2023, 18:56

Збройні сили України упродовж доби ліквідували близько трьох рот росіян та здійснили 1522 вогневих завдань на Таврійському напрямку. Про це проінформував командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram, ...