"Навчання просто так не роблять": Клімкін переконаний, що позитивне рішення щодо винищувачів Захід може прийняти дуже швидко

F-16

Внаслідок візиту Володимира Зеленського в ЄС Україна наблизилась до того, аби отримати сучасні винищувачі від європейських союзників, вважає ексглава МЗС Павло Клімкін, передають Патріоти України.

Турне президента Володимира Зеленського до чотирьох європейських країн було позитивним у сенсі надання Україні більшої кількості озброєння.

«Щодо зброї - це нові пакети зброї і можливість говорити про навчання пілотів. В цьому сенсі є реально позитивне просування вперед», — пояснив ексміністр. Він зауважив, що Україна наблизилась до позитивної відповіді у питанні отримання винищувачів нового покоління від Заходу.

«Навчання пілотів ніхто просто так не робить, — сказав Клімкін. — Перед Другою світовою американці теж навчали французьких пілотів, але не встигли постачати самі літаки. Поки що наші союзники кажуть, що рішення не прийнято».

Однак, за його словами, в осяжному майбутньому воно може бути прийнято. «І коли ми будемо до цього готові логістично і з точки зору тих, хто може керувати літаками, рішення може бути прийнято дуже швидко», — додав ексочільник МЗС.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...