Навчання українських пілотів на винищувачах F-16 вже розпочалися: Боррель зробив заяву

Навчання екіпажів українських пілотів на винищувачах четвертого покоління F-16 вже розпочалися. Про це заявив віце-президент Європейської комісії, високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель перед початком засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, передають Патріоти України.

Зокрема, високий представник ЄС вважає гарною ідеєю рішення лідерів саміту "Великої сімки" підготувати підґрунтя для надання Україні винищувачів F-16.

"Навчання українських пілотів вже розпочалися. Це перше, що треба зробити. Я сподіваюсь, що незабаром ми зможемо забезпечити Україну цим типом озброєння", - сказав Боррель.

Окремо він сказав, що сьогодні Рада ЄС обговорить ситуацію в Україні, і зокрема, на порядку денному розглядатиметься такі теми як новий пакет санкцій і новий транш на озброєння для України в рамках Європейського фонду миру.

Боррель додав, що у питанні санкцій обговорення стосуватиметься заходів, спрямованих на унеможливлення обходу раніше запроваджених обмежувальних заходів.

Найбільший одержувач субсидій: У FT розповіли, що чекає на Україну після вступу до ЄС

середа, 4 жовтень 2023, 16:58

Після того як Україна стане членом Євросоюзу, вона може розраховувати на 186 млрд євро субсидій з бюджету блоку. Про це пише видання Financial Times, передають Патріоти України. Згідно з підрахунками журналістів, розширення ЄС і приєднання до нього нов...

РФ хоче відновити знищений ВДК "Мінськ" з деталей українського "Костянтина Ольшанського"

середа, 4 жовтень 2023, 16:30

У російських ЗМІ пишуть, що для відновлення "технічної готовності" великого десантного корабля "Мінськ" після удару 13 вересня, будуть використовуватись агрегати з українського ВДК "Костянтина Ольшанського". Про це повідомляє Defense Express, передають...