Навчався в Харкові та служив у ЗСУ: В Україні ліквідували зрадника з Донецької області, який перейшов на бік ворога

В Україні був ліквідований окупант родом з Донецької області. Олександр Папуна колись служив в українській армії, але потім переїхав до Росії та переодягнувся у форму десантника-контрактника ЗС РФ, передають Патріоти України.

Зрадник був ліквідований 24 жовтня на українській землі. Його смерть підтвердили і в країні-агресорі. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе.

"Вчора попрощалися з ліквідованим 24 жовтня Олександром Папуном", - написав 9 листопада глава міського округу Рефтинський Свердловської області РФ. Обставини загибелі окупанта не уточнюються.

Папуна був уродженцем України, проживав у Донецькій області. Освіту, найімовірніше, отримав у Харкові, а строкову службу проходив у лавах ЗСУ.

"Приблизно до 2014 року його сім'я (він, мати, вітчим і зведена сестра) перебралася в Свердловську область РФ, де він і став російським десантником-контрактником. Імовірно, з 2015 року брав участь у бойових діях на Донбасі, у складі російського угруповання "їх там нєт", – додав Комахідзе.

51-річна мати військовослужбовця Наталія Левицька - уродженка Маріуполя, проживає в місті Рефтинський Свердловської області.

26-річна сестра зрадника Поліна теж вчилася в Харкові та, ймовірно, зараз проживає там же. Вітчим Олександр Левицький - 50 років, уродженець селища Врадіївка Миколаївської області України, працює в повахтенно в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...