Навчився у Х**ла? Лукашенко назвав протестувальників у Білорусі "безробітними з кримінальним минулим" (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що основу громадян, які нині протестують у країні, становлять люди безробітні та з кримінальним минулим, передають Патріоти України.

Він закликав білорусів знайти роботу і навіть пригрозив покаранням тим, хто видаватиме підроблені документи про працевлаштування.

"Основа всіх цих так званих протестувальників – люди з кримінальним минулим і сьогодні безробітні. Немає роботи – значить, гуляй, дядько, вулицями і проспектами", – висловився Лукашенко.

Він анонсував вивчення справ усіх безробітних білорусів, які хочуть мати роботу й отримувати зарплату. Їм, відповідно, мають запропонувати ті чи інші посади. Тих же громадян, які приєдналися до загальнонаціонального страйку на фоні протестів, він закликав влаштуватися на роботу.

"Я по-доброму прошу й попереджаю всіх: влаштуватися на роботу тим, хто не працює. І хочу попередити деяких наших, м'яко кажучи, буржуазних громадян: не дай Бог хтось комусь видаватиме липові довідки про працевлаштування. Все повинно бути чесно і порядно", – пригрозив Лукашенко, який зі скандалом вшосте став главою держави.

Хіти тижня. "Если хоть один з*сранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР", - журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...