
Українські військові не можуть піти зараз у контрнаступ. І справа тут не в нестачі озброєння. Активні дії неможливо проводити з іншої причини. Про це в інтерв'ю "Главреду" розповів перший заступник командувача Української добровольчої армії, командир загону "Південь" УДА у складі 28-ї ОМБр полковник Сергій Ільницький ("Сокіл"), який воює під Бахмутом, передають Патріоти України.
Він переконаний, що найближчим часом західні танки не зможуть використовувати для звільнення Донбасу. За його даними, ЗСУ в першу чергу підуть у наступ на півдні країни.
"Є генеральний план, генеральний задум, як звільняти наші території. Думаю, що західні танки та інше ми будемо застосовувати на іншому напрямку ... Я думаю, що це буде все-таки на півдні. Це логічно, тому що Донеччина дуже складна для танкових боїв", - сказав Ільницький.
Полковник пояснив, що в Донецькій області занадто багато балок і ярів, що і заважає веденню танкових боїв.Але не тільки це заважає наступу українських військових. "Зараз, навесні, це неможливо. Особливо на Донбасі. Тут дуже складні ґрунти - техніка в'язне, проїхати неможливо. Це заважає і їм, і нам проводити активні дії", - пояснив "Сокіл". Однак він обнадіяв і заявив, що український контрнаступ почнеться вже скоро.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...