Навіщо додавати оцет у пральну машину? Допоможе назавжди забути про набридливу проблему

Якщо у вас вдома живе котик, собачка або інший домашній улюбленець, то проблема великої кількості шерсті по всьому житлу для вас точно не нова, передають Патріоти України.

Щоб зібрати цю шерсть по всій квартирі, відчистити від усіх диванів і ліжок, відіпрати від усього одягу потрібно надзвичайно багато зусиль. Проте хіба не легше запобігти прилипанню таких "сюрпризів" до одягу? У пошуку відповіді на питання, як зробити, щоб шерсть не липла до одягу, насправді може допомогти простий засіб, який є у кожного вдома.

Багато хто і не здогадується, що білий оцет є хорошим засобом від прилипання шерсті до одягу. Під час прання речей у пральній машині невелику його кількість потрібно додати у відсік для прального порошку.

Одяг, оброблений таким чином, після прання припинить "притягувати" до себе шерсть. Якщо на одязі залишиться специфічний запах, його потрібно добре просушити і провітрити, тоді він зникне.

Проте потрібно пам’ятати, що білий оцет відрізняється від столового. Для таких цілей не можна замінити перший другим.

До речі, оцет допоможе не лише зробити, щоб шерсть не липла до одягу. Під час його використання у пральній машині він допоможе також очистити її саму. Для цього просто потрібно додати невелику кількість столового оцту у відсік для прального порошку і запустити машинку на довший цикл прання.

Такий спосіб допоможе у першу чергу позбутися хвороботворних бактерій. Якщо ж додавати оцет до прального порошку під час прання у розрахунку 1:3, то це допоможе посилити дію порошку і краще випрати одяг.

Росіяни вже масово тікають: Путінська репресивна машина втратить контроль над мобілізацією, - генерал Маломуж

понеділок, 26 вересень 2022, 6:56

Генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж зазначив, що репресивний формат мобілізації ніколи не дозволяв активно мобілізувати військових. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають П...

В ОК "Південь" розповіли, яким регіонам загрожують іранські дрони-камікадзе

понеділок, 26 вересень 2022, 6:22

Протягом останніх днів росіяни атакували Україну іранськими дронами-камікадзе, проте ці безпілотники не загрожують всім регіонам. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України. За ...