Навіщо Росія тероризує Україну в повітрі: Генерал-лейтенант назвав цілі регулярних атак РФ

Російські окупанти мають кілька цілей у повітряній війні проти України - від психологічних до спроб знизити потенціал наступальних дій. Ракетними ударами по цивільній інфраструктурі вони також намагаються виснажити українські ППО, спершу виявивши розташування комплексів. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав засновник БФ “Закриємо небо України”, генерал-лейтенант у відставці Ігор Романенко, передають Патріоти України.

За словами Романенка, окупанти намагаються впливати на морально-психологічний стан українців, а також прагнуть виявити розташування комплексів.

"В таких умовах потрібно уявляти, що з наступальними діями нам, звичайно, більшою мірою знадобиться прикривати наші сухопутні війська — піхоту, що діє на бронетехніці, танки — з повітря… І противник сподівається, що такого роду діями послабить наші можливості. Одночасно прикривати стаціонарні об’єкти та прикривати дії військ — досить складно”, — сказав військовий експерт. Він наголосив, що розуміючи ці виклики, військово-політичне керівництво України зосереджується на роботі із союзниками, зокрема щодо надання засобів ППО.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...