
Народна обраниця від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко розкритикувала членів Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони через те, що вони відвідали Золоте-4 в бронежилетах, передають Патріоти України.
«Колеги, у мене до вас питання: а навіщо ви нап’ялили на себе броніки і каски? Для селфі воно може й красиво, але ж практично і політично – це анекдот. Там же розвели війська і вже не стріляють навіть снайпери, не говорячи про важку зброю», – пише Геращенко в Facebook.
На її думку, така поведінка нардепів “ставить під сумнів” заяви президента Володимира Зеленського про розведення сил у згаданому районі. Також Геращенко зазначила, що в Станиці Луганській тисячі місцевих жителів щодня перетинають КПВВ.
«Ви хоч подумали, як вони сприймають політиків з Києва в броніках…. Ми бували в Станиці і Золотому , в Катеринівці десятки раз, але ніколи не виходили до людей в броніках. Ви вже ВР перетворили на клоунаду, навіщо перетворювати на цирк свої виїзні засідання. Смішно і соромно», – написала нардеп у соцмережі.
Вона додала, що бронежилети потрібні для виконання бойових завдань або в «гарячих точках» Донбасу, а не для «селфі з миротворцями».

У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...