"Навіщо ви нап'ялили броніки? Там же розвели війська": Геращенко розкритикувала нардепів, які приїхали у Золоте (фото)

Поведінка нардепів ставить під сумнів заяви президента Володимира Зеленського про розведення сил у згаданому районі.

Народна обраниця від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко розкритикувала членів Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони через те, що вони відвідали Золоте-4 в бронежилетах, передають Патріоти України.

«Колеги, у мене до вас питання: а навіщо ви нап’ялили на себе броніки і каски? Для селфі воно може й красиво, але ж практично і політично – це анекдот. Там же розвели війська і вже не стріляють навіть снайпери, не говорячи про важку зброю», – пише Геращенко в Facebook.

На її думку, така поведінка нардепів “ставить під сумнів” заяви президента Володимира Зеленського про розведення сил у згаданому районі. Також Геращенко зазначила, що в Станиці Луганській тисячі місцевих жителів щодня перетинають КПВВ.

«Ви хоч подумали, як вони сприймають політиків з Києва в броніках…. Ми бували в Станиці і Золотому , в Катеринівці десятки раз, але ніколи не виходили до людей в броніках. Ви вже ВР перетворили на клоунаду, навіщо перетворювати на цирк свої виїзні засідання. Смішно і соромно», – написала нардеп у соцмережі.

Вона додала, що бронежилети потрібні для виконання бойових завдань або в «гарячих точках» Донбасу, а не для «селфі з миротворцями».

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...