Навіть будівництво попри санкції: Німеччина розглядає 4 варіанти розвитку подій щодо "Північного потоку-2"

Німеччина вивчає 4 сценарії розвитку подій щодо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2". Подробицями поділилось видання Handelsblatt, яке отримало в розпорядження доповідь Держдепу США, передають Патріоти України.

Згідно з документом, Берлін може впровадити так званий "механізм відключення" газопроводу. Такий варіант може бути за умови припинення Росією транзиту через Україну. У такому разі США повністю відмовиться від санкцій.

2-й сценарій передбачає тимчасове замороження будівництва. США та Німеччина сядуть за стіл переговорів для розглядання можливості компромісу.

3-й варіант полягає в наданні інвестиційної допомоги Україні. Це дозволить пом'якшити позицію Вашингтона. 4-й сценарій – це продовження будівництва газопроводу, попри санкції.

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...

Оперативний резерв та підрозділи тероборони чекають на патріотів: Хомчак закликав українців приєднуватися до ЗСУ

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:28

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак визнав нарощування військ РФ уздовж держкордону й на тимчасово окупованих територіях країни, однак закликав представників влади і місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та н...