Навіть дату назвали: У Москві анонсували входження Донбасу до складу РФ завдяки "новій" Конституції

Слова Вадима Карасьова активно транслюють сепаратистські ресурси Донбасу.

Володимир Карасьов. Фото: скріншот з відео.

Оновлення Конституції відкрило Кремлю шлях для приєднання українського Донбасу. Таку думку висловив лояльний до влади РФ політолог Володимир Карасьов, повідомляють Патріоти України.

Слова Карасьова активно транслюють сепаратистські ресурси Донбасу. Він зазначив, що на плебісциті росіяни продемонстрували підтримку політики президента Володимира Путіна і дали йому карт-бланш на захоплення українських територій. "Путін неспроста зробив заяву про несправедливий і неправильний вихід колишніх союзних республік зі складу СРСР", - зазначив Карасьов.

Він вважає, що шлях за приєднання Донбасу до РФ був відкритий при оновленні Конституції. Зокрема, інтерес представляє стаття 67 Конституції РФ, в якій з'явилося поняття "федеральні території". "Це шлях для повернення до складу Росії тих російських земель, які "прихопили" з собою деякі колишні Радянські Республіки", - заявив Карасьов. Він вважає, що саме тому Москва озвучила Києву ультиматум з приводу прийняття закону про особливий статус Донбасу. У Кремлі вимагають, щоб закон був прийнятий не пізніше 6 липня. На думку кремлівського політолога, після цієї дати Кремль почне "примушувати Україну до миру".

"В Криму розташовані російські ракети та військові": Скабєєва не помітила, як "спалила" РФ під час критики слів Авакова

вівторок, 2 березень 2021, 11:45

"Постачати воду для російських військ і розгорнутих там ракет? Ми несемо якусь відповідальність? Є міжнародні зобов'язання у України в цьому питанні? Україна не повинна постачати воду в Крим до тих пір, поки Крим не повернеться до складу України. Це мо...

З архіву ПУ. "Ми не хочемо війни, але...": Туреччина заявила на Радбезі ООН, що росіяни чудово знали, куди стріляють

вівторок, 2 березень 2021, 11:30

За словами постпреда Туреччини, на радіолокаційних зйомках видно, як під час повітряних атак на турецьких військових в Ідлібі над районом кружляли літаки режиму Башара Асада та Росії. Туреччина не хоче війни, але в разі виникнення загрози своїй безпеці...