Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

Президент України Володимир Зеленський протягом 18-28 липня не з’являвся на публіці. Припускають, що він у цей час відпочиває на віллі італійського містечка Форте дей Мармі на березі Тірренського моря. Про це повідомив політолог Віктор Уколов на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благодійності на підтримку армії? Але не будемо рахувати гроші в чужій кишені, зрештою вони непогано заробляли в Росії через продюсерську компанію “Green family”, виводячи кошти в офшор, де вона зареєстрована", - написав політолог.

Уколов зазначає, що у Форте дей Мармі відпочиває багато росіян-високопосадовців, як-от: Роман Абрамович, Олег Тиньков, Борис Громов, Олексій Кудрін тощо. Ба більше, Володимир Зеленський міг спілкуватися з ними неофіційно.

«На фірму San Tommaso S.R.L., яка є в декларації Зеленських, зареєстрована величезна, навіть за мірками цього курорту, вілла на 15 спалень. Справа у тому, що це улюблене місто багатих росіян, які просто викупили тут половину нерухомості. Але навіть у Forte dei Marmi нормальний розмір вілли 6-9 спалень, що уже вважається чималими розмірами для Італії», – додав політолог.

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...