"Навіть до осені війна з Росією навряд чи закінчиться", - Арестович

Воєнний стан та мобілізацію в Україні хочуть продовжити на 90 днів – фактично до кінця літа. Олексій Арестович впевнений, що навіть до осені війна з Росією навряд чи закінчиться. Про це радник голови Офісу Президента розповів в прямому ефірі, передають Патріоти України.

Продовжити воєнний стан ще на 90 днів дозволяють відповідні норми закону, натомість "кожного разу" продовжувати його на 30 днів, на думку Олексія Арестовича – це давати хибні надії українцям. "Мені цілком зрозуміло, що до осені ця війна наряд чи закінчиться", – заявив Олексій Арестович.

Воєнний стан можуть зберегти після перемоги

Оголошення ще на 30 днів, за його словами, поширить серед населення думку, що війна "закінчиться за 30 днів і про це фактично заявила влада". Це погана комунікація, одразу треба казати на перспективу, натомість скасувати його завжди можливо. "Треба розуміти, що воєнний стан може бути збережений, принаймні на окремих ділянках, і після перемоги у війні", – сказав радник голови Офісу Президента.

Арестович пояснив, все тому, що після війни стартує відновлення країни – насправді величезний процес, одним з головних завдань якого є розмінування. Водночас боєприпасів, які не розірвалися, дуже багато. "За світовим законом, день війни – це 3 дні розмінування. Це буде ще роками продовжуватись. І навіть після перемоги зберігатиметься певна небезпека, частини охоронятимуть державний кордон, не всі військові одразу повернуться у пункти постійної дислокації", – зазначив радник голови ОП.

Олексій Арестович закликав не хвилюватися за власне воєнний стан, натомість думати про нашу перемогу.

Джерело: 24 канал

Абсолютно неприйнятно, що це досі не зроблено: В Японії зажадали від Росії повернути окуповані острови

вівторок, 7 лютий 2023, 14:00

У Токіо 7 лютого, в День північних територій, провели мітинг, на якому вперше прозвучала вимога до РФ повернути "незаконно окуповані" японські острови біля берегів Хоккайдо. У Росії їх називають південними Курилами, передають Патріоти України. Як повід...

Україна має свою зброю для ударів по території Росії - секретар РНБО

вівторок, 7 лютий 2023, 13:43

Україна має свою зброю для ураження цілей на території Росії і їй нічого не завадить це робити. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов. В інтерв'ю CNN він зазначив можливості наших військ завдати удару по Рос...