"Навіть до осені війна з Росією навряд чи закінчиться", - Арестович

Воєнний стан та мобілізацію в Україні хочуть продовжити на 90 днів – фактично до кінця літа. Олексій Арестович впевнений, що навіть до осені війна з Росією навряд чи закінчиться. Про це радник голови Офісу Президента розповів в прямому ефірі, передають Патріоти України.

Продовжити воєнний стан ще на 90 днів дозволяють відповідні норми закону, натомість "кожного разу" продовжувати його на 30 днів, на думку Олексія Арестовича – це давати хибні надії українцям. "Мені цілком зрозуміло, що до осені ця війна наряд чи закінчиться", – заявив Олексій Арестович.

Воєнний стан можуть зберегти після перемоги

Оголошення ще на 30 днів, за його словами, поширить серед населення думку, що війна "закінчиться за 30 днів і про це фактично заявила влада". Це погана комунікація, одразу треба казати на перспективу, натомість скасувати його завжди можливо. "Треба розуміти, що воєнний стан може бути збережений, принаймні на окремих ділянках, і після перемоги у війні", – сказав радник голови Офісу Президента.

Арестович пояснив, все тому, що після війни стартує відновлення країни – насправді величезний процес, одним з головних завдань якого є розмінування. Водночас боєприпасів, які не розірвалися, дуже багато. "За світовим законом, день війни – це 3 дні розмінування. Це буде ще роками продовжуватись. І навіть після перемоги зберігатиметься певна небезпека, частини охоронятимуть державний кордон, не всі військові одразу повернуться у пункти постійної дислокації", – зазначив радник голови ОП.

Олексій Арестович закликав не хвилюватися за власне воєнний стан, натомість думати про нашу перемогу.

Джерело: 24 канал

Сніданок під обстрілом: Бійці ЗСУ показали, як готують їжу на передовій

вівторок, 28 червень 2022, 0:29

Воїни Збройних сил, які захищають Україну на найгарячіших напрямках фронту, встигають не тільки воювати, а й знаходять час для жартів, без яких, кажуть, на війні неможливо. Вони поділилися позитивними кадрами із приготування сніданку, передають Патріот...

"Дуже люті бої": Експерт назвав сценарій розвитку війни України з Росією

вівторок, 28 червень 2022, 0:26

Військовий експерт Михайло Самусь вважає, що в майбутньому в Україні під час війни з Російською Федерацією триватимуть дуже люті бої на Донбасі, а також він сподівається на позитивні зміни в Херсоні та на Мелітопольському напрямку, передають Патріоти ...