Навіть дитячий пластилін: Білорусь заборонила вивозити з країни трактори, смартфони і ще цілу низку товарів

Прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко підписав постанову, якою вводиться заборона на пів року на вивезення окремих видів промислових товарів. Про це повідомляє портал Zerkalo.io, передають Патріоти України.

У списку 254 позиції, серед них багато медвиробів та розхідників — починаючи від хірургічних ниток та дитячих сосок до дезінфікуючих засобів та медичних рукавичок.

Також у списку інструменти: алмазні склорізи, паяльні лампи, лещата, затискачі, шліфувальні круги тощо.

У переліку багато обладнання – турбіни, насоси, різні верстати. Крім того, багато техніки - від ліфтів до бульдозерів, тракторів та екскаваторів. Є й побутова техніка: холодильники, пилососи, електробритви, машинки для стрижки волосся. Заборона торкнулася також мотоциклів, велосипедів та дитячих колясок.

Крім цього, до списку включені комп'ютери, телефони (включаючи смартфони), мікрофони, гучномовці, навушники, звукозаписна або звуковідтворююча апаратура, відеозаписувальна або відеовідтворююча апаратура, фотокамери і так далі.

Під заборону потрапив навіть дитячий пластилін для ліплення.

Як повідомляється, обмеження запровадили для захисту економічних інтересів держави. Вони не поширюються на товари, вироблені Білорусі та Росії, і на особисті речі громадян.

"Сталінградська битва навпаки": Терорист Гіркін передрік ганебний результат для Росії у боях за Бахмут

понеділок, 20 березень 2023, 12:30

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін прогнозує провал російської окупаційної армії в битві за Бахмут Донецької області. Він у своєму Телеграм-каналі провів паралелі між боями за Бахмут і Сталінградською битвою,, передають Патріоти України. Гіркін назвав бій з...

"Усі ходять під Богом і ракетами": Медведєв пригрозив ракетним ударом по суду в Гаазі через ордер на арешт Путіна"Усі ходять під Богом і ракетами": Медведєв пригрозив ракетним ударом по суду в Гаазі через ордер на арешт Путіна

понеділок, 20 березень 2023, 12:23

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв обізвав Міжнародний кримінальний суд у Гаазі (Нідерланди) "гів*яним і нікому не потрібним", тому що він видав ордер на арешт кремлівського диктатора Володимира Путіна. Політик обурився, що МКС вирішив...