Навіть дивно, що такі ще залишились: Поліція провела рейд по домівках шанувальників "русского міра" в Харкові (фото)

Поліцейські навідалися за кількома адресами у Харкові та області (Фото:Національна поліція України)Поліцейські провели оперативно-профілактичне відпрацювання Харкова та низки населених пунктів області. Про результати заходів Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції прозвітував у п’ятницю, 20 травня, повідомляють Патріоти України.

Правоохоронці виявили групу осіб, які підтримують російське вторгнення в Україну та чекають на прихід «русского міра». У них вилучили символіку РФ, а в деяких — вогнепальну зброю. У поліції також заявили про запобігання диверсії на об'єкті критичної інфраструктури та вилучення 10 кг тротилу.

Метою превентивних заходів у поліції назвали запобігання та виявлення внутрішніх загроз, припинення діяльності суспільно небезпечних груп та злочинних організацій, що можуть впливати на криміногенну та оборонну обстановку в умовах воєнного стану.


"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...