Навіть якщо би Зеленський був ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг, - Портников

Рейтинг Володимира Зеленського не врятує ні перезавантаження уряду, ні парламенту.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

Віталій Портников заявив, що рейтинг президента України Володимира Зеленського не зможе врятувати ніхто і ніщо. Про це журналіст розповів у етері програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.

За його словами, навіть, якщо б Володимир Зеленський був би ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг. "Насправді, рейтинг Володимира Зеленського не може врятувати ніхто і ніщо – ні перезавантаження уряду, ні перезавантаження парламенту. Навіть, якщо б Володимир Зеленський був би ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг. Тому що президент Зеленський – президент різноспрямованих очікувань. Проросійські виборці бажають одного, проукраїнські – іншого, виборці, які не можуть визначитися, проросійські вони чи проукраїнські, чи взагалі має значення у якій країні вони живуть, бажають третього", - сказав Портников.

На його переконання рейтинг Зеленського падатиме й надалі. "Неможливо ухвалити рішення, яке б задовольнило ці три сегменти електорату Володимира Зеленського. Будь-яке рішення, яке ти ухвалюєш, не подобається, принаймні, двом частинам цього сегменту. Тому рейтинг падає. А якщо ми говоримо, що ще й маємо справу з неефективністю, з епідемією коронавірусу, з падінням життєвого рівня, із систематичним невиконанням бюджету та соціальними проблемами, які з цього виникають, то рейтинг, звичайно, буде падати і падати", - додав Портников.

Джерело: Еспресо.ТV

"На передовій із солдатами": Зеленського вакцинували від коронавірусу (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:15

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу, повідомляють Патріоти України. Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії. «Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це...

"Давно не користуюсь кредиткою, тільки готівкою": Медведчук похвалився високими доходами і підтримкою Росії

вівторок, 2 березень 2021, 12:58

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук не переймається через накладення санкцій на його рахунки, тому що має вдосталь готівки. В інтерв’ю він пообіцяв подати декларацію про доходи і вказати "дуже великі доходи за минулий рік", передають Патріоти Ук...