Навіть якщо би Зеленський був ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг, - Портников

Рейтинг Володимира Зеленського не врятує ні перезавантаження уряду, ні парламенту.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

Віталій Портников заявив, що рейтинг президента України Володимира Зеленського не зможе врятувати ніхто і ніщо. Про це журналіст розповів у етері програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.

За його словами, навіть, якщо б Володимир Зеленський був би ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг. "Насправді, рейтинг Володимира Зеленського не може врятувати ніхто і ніщо – ні перезавантаження уряду, ні перезавантаження парламенту. Навіть, якщо б Володимир Зеленський був би ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг. Тому що президент Зеленський – президент різноспрямованих очікувань. Проросійські виборці бажають одного, проукраїнські – іншого, виборці, які не можуть визначитися, проросійські вони чи проукраїнські, чи взагалі має значення у якій країні вони живуть, бажають третього", - сказав Портников.

На його переконання рейтинг Зеленського падатиме й надалі. "Неможливо ухвалити рішення, яке б задовольнило ці три сегменти електорату Володимира Зеленського. Будь-яке рішення, яке ти ухвалюєш, не подобається, принаймні, двом частинам цього сегменту. Тому рейтинг падає. А якщо ми говоримо, що ще й маємо справу з неефективністю, з епідемією коронавірусу, з падінням життєвого рівня, із систематичним невиконанням бюджету та соціальними проблемами, які з цього виникають, то рейтинг, звичайно, буде падати і падати", - додав Портников.

Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. КДБ Білорусі зламав "головну опозиціонерку": Тіхановська з папірця зачитала заклик до білорусів припинити протести (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 0:35

Білоруси потребують нового лідера, котрий здатен іти на жертви, як і вони самі. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановська записала відеозвернення, в якому закликала своїх прихильників припинити акції протесту в містах країни. При цьому те...

Хіти тижня. У Мінську виявили заповнене боєприпасами авто з російськими номерами, - білоруське держТБ

середа, 12 серпень 2020, 23:55

У сюжеті йдеться, що нібито "українські та російські сліди в організації протестів" простежуються не лише в Мінську. Зазначається, що телеканал повідомив із посиланням на правоохоронців, що це може свідчити про "спробу розхитати ситуацію з-за меж Білор...