
У Нью-Йорку розпочалась 77 сесія Генеральної асамблеї ООН. На ній присутня й делегація від України. Зокрема, туди поїхав прем'єр-міністр Денис Шмигаль та очільник МЗС Дмитро Кулеба. Останнього вже встигли зловити росЗМІ та поставити провокативне запитання, повідомляють Патріоти України.
Російські пропагандисти зловили нашого міністра прямо находу. Той біля них навіть не зупинявся. Питали англійською, може так хотіли його заплутати, бо боялись, що не відповість російською. Кулеба особливої уваги не звернув, лише кинув їм услід кілька слів.
Зокрема, його запитали, чи збирається він зустрітись під час Генасамблеї з російським очільником МЗС Сергієм Лавровим. Той категорично відповів, що ні. За словами Кулеби, цього не буде, навіть якщо лавров захоче чи ініціює таку зустріч.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль трохи поділився тим, як проходить засідання Генасамблеї, на якому зібрались цивілізовані країни.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...