
Багато українських військових не вірять в домовленості з агресоркою Росією. Адже пам’ятають ситуацію, яка була 2015-го. Про це розповів головний сержант бригади "Холодний Яр" Віталій Пясецький в інтерв’ю "Суспільному", передають Патріоти України.
З його слів, коли розпочалися перемовини, то командир сказав: не потрібно зважати, що відбувається у високих кабінетах, а керуватися винятково наказами міністра оборони, Головнокомандувача і працювати далі.
Особисто боєць вважає, що більшість у ЗСУ не вірить ні у домовленості з РФ, оскільки Україна це все вже проходили 2015-го із Мінськими домовленостями.
"Якщо навіть буде якесь припинення тимчасового вогню — це буде пауза, яку Росія буде намагатися використати для нарощування своїх спроможностей", - зазначив він.
На думку Пясецького, цей час має бути використаний для зміцнення ЗСУ. Своєю чергою, українські військові також можуть повчитися дечому у ворога. Зокрема, стосовно переведення економіки на військові рейки.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...