"Навіть якщо....": Військовий розповів, як ЗСУ ставляться до домовленостей з Кремлем щодо перемир'я

Багато українських військових не вірять в домовленості з агресоркою Росією. Адже пам’ятають ситуацію, яка була 2015-го. Про це розповів головний сержант бригади "Холодний Яр" Віталій Пясецький в інтерв’ю "Суспільному", передають Патріоти України.

З його слів, коли розпочалися перемовини, то командир сказав: не потрібно зважати, що відбувається у високих кабінетах, а керуватися винятково наказами міністра оборони, Головнокомандувача і працювати далі.

Особисто боєць вважає, що більшість у ЗСУ не вірить ні у домовленості з РФ, оскільки Україна це все вже проходили 2015-го із Мінськими домовленостями.

"Якщо навіть буде якесь припинення тимчасового вогню — це буде пауза, яку Росія буде намагатися використати для нарощування своїх спроможностей", - зазначив він.

На думку Пясецького, цей час має бути використаний для зміцнення ЗСУ. Своєю чергою, українські військові також можуть повчитися дечому у ворога. Зокрема, стосовно переведення економіки на військові рейки.

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...