
Багато українських військових не вірять в домовленості з агресоркою Росією. Адже пам’ятають ситуацію, яка була 2015-го. Про це розповів головний сержант бригади "Холодний Яр" Віталій Пясецький в інтерв’ю "Суспільному", передають Патріоти України.
З його слів, коли розпочалися перемовини, то командир сказав: не потрібно зважати, що відбувається у високих кабінетах, а керуватися винятково наказами міністра оборони, Головнокомандувача і працювати далі.
Особисто боєць вважає, що більшість у ЗСУ не вірить ні у домовленості з РФ, оскільки Україна це все вже проходили 2015-го із Мінськими домовленостями.
"Якщо навіть буде якесь припинення тимчасового вогню — це буде пауза, яку Росія буде намагатися використати для нарощування своїх спроможностей", - зазначив він.
На думку Пясецького, цей час має бути використаний для зміцнення ЗСУ. Своєю чергою, українські військові також можуть повчитися дечому у ворога. Зокрема, стосовно переведення економіки на військові рейки.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...