
Багато українських військових не вірять в домовленості з агресоркою Росією. Адже пам’ятають ситуацію, яка була 2015-го. Про це розповів головний сержант бригади "Холодний Яр" Віталій Пясецький в інтерв’ю "Суспільному", передають Патріоти України.
З його слів, коли розпочалися перемовини, то командир сказав: не потрібно зважати, що відбувається у високих кабінетах, а керуватися винятково наказами міністра оборони, Головнокомандувача і працювати далі.
Особисто боєць вважає, що більшість у ЗСУ не вірить ні у домовленості з РФ, оскільки Україна це все вже проходили 2015-го із Мінськими домовленостями.
"Якщо навіть буде якесь припинення тимчасового вогню — це буде пауза, яку Росія буде намагатися використати для нарощування своїх спроможностей", - зазначив він.
На думку Пясецького, цей час має бути використаний для зміцнення ЗСУ. Своєю чергою, українські військові також можуть повчитися дечому у ворога. Зокрема, стосовно переведення економіки на військові рейки.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...