
"Обличчя "п'ятої колони". Вони щиро переконані, що окупанти їх вважають "тожерусскімі", що йдуть просто покарати всіляких "злобних нациків", аби "русскокультурним людям" легше жилось в Україні без всього українського", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:
"Упс... Оцей не вгадав. І всі інші не вгадали. Їх (як і нас всіх) люто ненавидять передусім за те, що надто добре живемо порівняно з росією.
Ми "кляті бандери" не тому, що в кожного вдома портрет Бандери, на крайняк Шухевича (хоча так, портрет Шевченка таки є практично в кожному домі - а це теж "нацизм". Хоча... В них "нацизм" - і портрет Ейнштейна чи Твена). А тому, що в нас є той дім. Гарний. Міцний. З добрими меблями. Картинами. Прикрашений квітами. Що навіть мисочки для котів в нас гарні, з малюнками.
Тому ватяного демонстративного "антіхвошизда" Бужанського вони пристрелять (якщо не встигне втекти, звісно) абсолютно так само, як котрогось тероборонівця з червоно-чорним шевроном. І лярву Панченко чекає та сама доля, що й головиху Мотижина. Не поможуть жодні докази "ідеологічної стійкості" і "послідовної проросійської позиції". 1,5 місяці війни - а до колаборантів досі не доперло".

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...