
Лідери країн Центральної Азії, які відвідали Москву 9 травня, попередньо домовилися між собою про візит, але таким чином не підтримали російського диктатора Володимира Путіна, впевнений виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко, передають Патріоти України.
В інтерв'ю Главреду він зазначив, що все пов'язано з самітом Китай-Центральна Азія. "Це, з одного боку, стало можливим не без допомоги Китаю, а з іншого боку, хоч ці країни і віддаляються від РФ, але остаточно розривати з нею відносини ще не хочуть. Тому, відповідно, і було прийнято політичне рішення щодо поїздки в Москву, за яким насправді нічого не стоїть. Адже всі ці країни, крім Вірменії, рухаються в бік Китаю, і для них саме Китай набагато важливіший партнер, ніж Росія", - пояснив експерт.
Разом з тим він зазначив, що президенти країн Центральної Азії демонстративно виявляли зневагу, тому що всі лідери на параді були без георгіївських стрічок. "Лише Лукашенко надів її безпосередньо перед покладанням квітів, а президент Узбекистану взагалі приїхав зі стрічкою у вигляді узбецького прапора", - підсумував експерт.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...