
Російський диктатор Володимир Путін подякував за допомогу північнокорейським військовим, як брали участь у бойових діях у Курській області. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
"Віддаємо належне героїзму, високому рівню спеціальної підготовки та самовідданості корейських воїнів, які пліч-о-пліч із російськими бійцями захищали нашу батьківщину як власну. Вони з честю і доблестю виконали свій обов’язок, покривши себе нев'янучою славою", - сказав президент РФ.
Він додав, що російський народ "ніколи не забуде подвигу корейських бійців спецназу" і завжди шануватиме "корейських героїв, які віддали життя за Росію".
"Високо це цінуємо і щиро вдячні особисто голові Державних справ товаришу Кім Чен Ину, усьому керівництву і народу КНДР", - цитують ЗМІ Путіна.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...