Навіть не знають, яке місто захопили: Окупанти зганьбилися через власні білборди у Генічеську (фото)

Російські окупанти продовжують залишати "мітки" на тимчасово окупованій частині Херсонщини. Так, листівки із твердженнями "це Росія" вони розклеїли в окупованому Генічеську, але примудрилися при цьому осоромитися. Так, своїми листівками загарбники чомусь вирішили повідомити жителям українського Генічеська, що Росії належить "Герічевськ". На це звернули увагу у Telegram-каналі "Третя Сила", передають Патріоти України.

"У Генічеську окупанти розклеїли папірці з написом "Герічевськ – це Росія". Вони навіть не можуть вивчити назву окупованого міста", – свідчить підпис до надісланих мешканцями Генічеська фото.

Цікаво, що це твердження міститься на надрукованих у друкарні наклейках. Отже, ні серед замовників їх публікації, ні серед дизайнерів, які "працювали" над розробкою макета, ні серед співробітників друкарні, де вони надрукувалися, не знайшлося жодної людини, яку б насторожила назва "споконвічно російського міста Герічевська".

До речі, населених пунктів з такою назвою не існує не лише на Херсонщині чи в Україні, а й на "просторах неосяжної батьківщини" окупантів – у Російській Федерації. Втім, українці в Генічеську скористалися розклеєними окупантами кумедними листівками, щоб нагадати: у цьому місті, як і будь-якому іншому куточку України люди чекають на своїх воїнів зі Збройних сил України.

"Почали перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене": ЗС РФ готують "жест доброї волі" на Херсонщині, - командування "Південь"

субота, 25 березень 2023, 21:30

Українські військові вбачають ознаки так званого жесту доброї волі окупантів, які розосередилися на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Солдати ворожої армії намагаються там пакувати крадені в українців речі та відправляти їх у Росію, пер...

"Треба буде, і до Львова дійдемо": Медведєв вкотре пригрозив ядерним апокаліпсисом і поскаржився, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

субота, 25 березень 2023, 21:22

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вкотре похвалився величчю армії РФ. Він пригрозив ядерним апокаліпсисом, а також заявив, що армія Путіна може "дійти до Львова" з легкістю, передають Патріоти України. Російський політик назвав Байден...