Навіть неподалік від Кремля: Очевидці повідомили про людні мітинги проти війни в Москві та Петербурзі (фото, відео)

Очевидці повідомляють про людний протест на Пушкінській площі в Москві, що розташована в межах одного кілометра від Кремля, та в Санкт-Петербурзі. Про це повідомили очевидці в соцмережах, а також ОВД Инфо та Mediazona, передають Патріоти України.

Люди заполонили простір Пушкінської площі, що розташована неподалік від Кремля. Згодом вони рушили центральними вулицями Москви. Як повідомляють, на протестах помітили кілька тисяч людей.

Російське правозахисне медіа "ОВД-Инфо" повідомляє, що в Москв ізатримали понад півтисячі людей – щонайменше 523 станом на 20:00.

У Санкт-Петербургу є дані про затримали 236 мітингувальників.


"Потрібно взяти свої емоції під контроль": Дуда зробив нову заяву щодо військової допомоги Україні

понеділок, 25 вересень 2023, 17:57

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що його країна продовжуватиме надавати військову допомогу Україні. Однак він уточнив, що така можливість буде у разі отримання польською армією нового озброєння, передають Патріоти України. Також він закликав взяти ...

Удар по Севастополю був ефектним: РФ втратила командувача флотом вперше з 1904 року, - Defense Express

понеділок, 25 вересень 2023, 17:27

Командувач Чорноморського флоту РФ Віктор Соколов загинув у результаті успішної високоточної атаки по штабу у поки окупованому Севастополі 22 вересня. Про це повідомило Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ з уточненням, що окрім російського команд...