Навіть Німеччина не проти: Через Україну Росію можуть відключити від SWIFT

Під час чергової сесії Європарламенту, яка проходитиме з 26 по 29 квітня, європарламентарі обговорять і приймуть спеціальну резолюцію про агресивну політику Кремля щодо України. Про це заявив депутат Європарламенту (ЄП) від Литви, колишній прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс, повідомляють Патріоти України.

Резолюція стосуватиметься додаткових санкцій, які захід може запровадити у разі застосування Росією військової сили проти України. "Зараз підіймається питання про те, що найближчим часом в Європарламенті під час чергової сесії може бути дискусія (про стягування російських військ до українських кордонів – ред.) з прийняттям спеціальної резолюції, де ми б висловилися як політики, як члени ЄП щодо тих інструментів, які ЄС і весь Захід міг би використовувати, щоб попередити Кремль і не дозволити йому піти на військові агресивні кроки. Тут вже ставиться питання і лідерами ЄП. У тому числі й лідером нашої партійної групи Європейської народної партії Манфредом Вебером (він представляє християнських демократів Німеччини), яка є найбільшою в ЄП", - говорить Андрюс Кубілюс.

За словами литовського євродепутата, Вебер особисто висловився щодо того, що в разі якщо агресивність Кремля якось проявиться, доведеться перейти вже на новий рівень санкцій, включаючи й відключення російської фінансової системи від SWIFT.

"Деякі серйозні експерти називають це фінансовою "атомною бомбою" щодо економіки Росії. Я не знаю, як ця дискусія буде розвиватися в ЄП, але те, що стурбованість загальна і немає великої різниці скажімо між лівими або правими в ЄП, це точно", - підсумував Андрюс Кубілюс.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...