Навіть танків потрібно більше: Військовий експерт розповів, якої ще зброї бракує Україні для перемоги

Збройні Сили України потребують багато зброї від Заходу. Є кілька важливих напрямків, які потрібно максимально пропрацювати. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, є певні види озброєння, які надзвичайно допомогли б Збройним Силам України у війні проти російських окупантів.

"Чомусь про цю зброю ми забули"

Жданов наголошує, що Україні було б корисно отримати додаткові безпілотники. До прикладу, Switchblade 600. Цей літальний апарат спеціально створений для того, щоб нищити ворожу військову техніку.

"Якщо ворожа артилерійська батарея стоїть на вогневих позиціях… Це – 6 гармат на відстані 300 – 400 метрів. То достатньо всього 6 Switchblade 600 – і 6 гармат немає", – наголошує Жданов.

Є велика потреба в ударно-безпілотних комплексах, які здатні вести розвідку в умовах радіоелектронної боротьби та атакувати ворога. Певні апарати мають бомбове навантаження в понад 500 кілограмів.

На думку Жданова, все ще є велика потреба у танках. Було б чудово, якби ЗСУ почали освоювати західні Abrams, Leopard тощо. Інша важлива річ, про яку чомусь багато хто забув – самохідні автоматичні міномети, які надзвичайно важливі для піхоти.

"Самохідні автоматичні міномети вкрай необхідні піхоті. Ми чомусь забули за цю зброю. У країн-партнерів є багато таких зразків. Для піхоти ця зброя – найкраща та найшвидша вогнева підтримка як в ході оборони, так і в наступі", – зазначив Жданов.

Джерело: 24 канал

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...