Навіть у випадку застосування Росією тактичної ядерної зброї 89% українців хочуть продовжувати боротьбу з агресором, - соцопитування

Навіть у разі тактичного ядерного удару з боку Росії 89% українців хочуть продовжувати боротьбу з агресором. Мало того, 85% вважають прийнятним закінченням війни повернення всіх українських територій, включно з Кримом і Донбасом, передають Патріоти України.

Про це свідчать результати опитування, проведеного у листопаді 2022 року комунікаційною агенцією Thekuskt CNC разом із місцевими партнерами. Автори опитування вражені згуртованість українського населення і його рішучістю захищатися від російської агресії.

Згідно з опитуванням:

89% українців готові продовжувати боротьбу з російськими окупантами навіть після застосування Росією тактичної ядерної бомби. Очевидно ризик, пов'язаний з поступкою, вони оцінюють значно вище, ніж можливу ядерну ескалацію.

85% опитаних українці не вважають відхід Росії до лінії фронту на 24.02.2022 прийнятною підставою для припинення вогню. Для них обов'язковим є повернення Донбасу і Криму.

72% вимагають довгострокового постачання зброї із Заходу. Ці люди переконані, що країна ніколи не буде у безпеці поза НАТО і у захисті своєї країни більше довіряють США та НАТО, а не ЄС.

"Згуртованість українського населення, об'єднаного рішучістю захищати власну демократію від автократичного ревізіонізму Росії, є ключовою причиною дивовижної стійкості України", – наголошують автори опитування.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...